Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek az Állatorvo...

Mi a véleményetek az Állatorvosi egyetem érettségi előkészítőjéről?

Figyelt kérdés
Biológiából és kémiából is szeretnék jelentkezni. A másik lehetőség a Trefort lenne.

2018. aug. 5. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem vettem részt az Állatorvosi előkészítőjén, de beszéltem több emberrel is ezzel kapcsolatban mert ha nem sikerül jól az érettségim jövőre akkor valószínűleg én is megpróbálom. Csak pozitív véleményt hallottam róla. Ha szorgalmasan és becsületesen végig csinálod akkor garantált a siker. Ráadásul ha az Állatorvosi a cél akkor az sem hátrány hogy megismered néhány jövendőbeli tanárod. Úgy tudom kémiából a kísérleteket is hatékonyan megtanítják és lehetőség van azokat először párban majd önállóan is elvégezni. A Trefortos előkészítőt nem igazán ismerem :D

2018. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!