Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ahhoz hogy jelentkezhessek...

Ahhoz hogy jelentkezhessek gépjármű szakoktatónak korlátlan A B és C kategóriás jogosítvány szükséges?

Figyelt kérdés

Igazából még elég messze van a dolog, viszont szeretnék előre tervezni. Még csak B-s jogsim van és A2re készülök. A leírás szerint a feltétel, hogy jelentkezzek:

betöltött 23. életév,

középiskolai érettségi,

Legalább két éves vezetői engedéllyel kell rendelkezni, amelyben szerepel legalább az „A”, „B”, és „C” kategória.

Az iskolai végzettséget, személyazonosságot igazoló okmányokat, valamint a vezetői engedély eredeti példányának bemutatása mellett, mindezek másolatának beadása.

Szóval a későbbiekben meg kell csinálnom a korlátlan A josit is vagy elég ha csak A2 van meg?

Még csak 19 vagyok, tehát majd 4 év, mire egyáltalán elkezdhetem. Csak már most nagyon érdekel és nem szeretnék mindent az utolso pillanatra hagyni.



2018. aug. 16. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki engem tanít annak közel minden kategória meg van, kivétel az "A" mert sosem érdekelte a motorozás, van gki kártyája is vagy mi a neve, mégis oktat.


Én először is magam miatt csinálnám meg azokat amikbe dolgozni lehet idővel, egyrészt nem kis tétel, talán milliós, egy nemzetközi kamionozó munkatársam említette, de Ő ki is használta őket, ergo behozta az árát már.


Viszont én nem vállalnék tanítást, mert ez a türelemről, empátiáról is szól, lenne idegzeted pl késő délután még 2 órát foglalkozni egy olyan emberrel akinek a sokadik óra után sem világos a forgalomban való részvétel.

Az én oktatóm meg mondta őszintén egy beszélgetés alkalmával, hogy sokszor utálja csinálni de a kiegészíteni meg jó vele a fizetést.

2018. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még utána járok, utána kérdezek a dolgoknak mindenképp. Hatalmas szerelmem a vezetés számomra. Mióta először autóba ültem azóta megvan az elhivatottság, hogy igen, szeretnék ezzel foglalkozni, kamatoztatni azt amit tudok, tanulok. Nekem nagyon jó oktatóm volt minden tekintetben. Sokszor nem ment minden zökkenő mentesen, voltak nekem is problémáim, bénázásaim. De bármit kérdeztem válaszolt és megvolt benne az, hogy ő tényleg meg akarja tanítani az embert vezetni, nem csak lehúzni anyagilag. Mind emberileg, mind szakmailag nagyon becsülöm. Sajnos nagyon kevés az ilyen ember, és ha egyszer sikerülne, szeretném ha én is ilyen lehetnék. Igazad van, hatalmas befektetés, stressz még nagyobb felelősség. De ha szívből csinálja az ember és tényleg elköteleződik a dolog iránt, biztos jól működik. Nehézség rengeteg lesz, ezt is elismerem, de hol nincsen?
2018. aug. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!