Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen szakmát tudtok ajánlani...

Milyen szakmát tudtok ajánlani ami nem full stresszes (okj-n végezhető legyen)?

Figyelt kérdés
Most fogok végezni radiográfusként, de sokszor elbizonytalanodok,hogy az egészségügy nem igazán az én világom és nem tudom, hogy megszeretem-e idővel. Ezért is gondolkozom okj képzésen, hogyha esetleg tényleg nagyon utálnám a munkát ezzel a szakmával akkor valami másba kezdenék, ami nem jár azzal mint az egészségügy.

2018. szept. 12. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez jó kérdés! Én is pont ezen gondolkodom....
2018. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Gyakorlatilag midnent, ami építőipar, elektronika vagy autószerelés ha pasi vagy.


Szakács, bármilyen nem legyél is.


Nőként nem tudom, mi megy jól, talán a masszőr.

2018. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, szakács az tényleg remek lenne, mert főzni szeretek :D
2018. szept. 12. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Vannak csaj szakácsok! Csak az amúgy fizikai munka is, mert cipekedni azt kell rendesen... de nekem is van csaj szakács ismerősöm, ő cégeknek csinál cateringet és nagyon jól.
2018. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. szept. 13. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na nee, a szakács az mióta nem stresszes munka? Egy étteremben reggel hajnaltól kell dolgozni, tartani kell az időbeosztást, gyorsan és precíz munkát kell végezni, ha hibát vét az ember, akkor kezdődhet a kapkodás. Mire lemegy a reggeli, már lehet is készülni az ebédre, aztán jön a vacsora. Egész nap a forró sütők/tűzhelyek kell rohangálnia az embernek, egész nap állnia kell, nincs egy perc pihenőideje sem. Aki szerint az nem stresszes az próbálja ki egyszer milyen konyhában dolgozni!
2018. szept. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazt szerettem volna mondani, mint az előző válaszoló. A szakács munka is eléggé stresszes. Egyrészt nagy felelősség is van rajta, másrészt alig van pihenőidője. Persze utóbbi nyilván függ a forgalomtól is. Én egy olyan étteremben dolgoztam egy ideig, aminek nem volt olyan nagy forgalma, de megvoltak azok az időszakok, amikor egyszerre jönnek nagyon sokan. Ilyen például a hétvégék, meg majdnem mindennap az ebéd és a vacsoraidő. De napközben is sok mindent meg kell csinálni. Az alapanyagok előkészítésétől a takarításig sok meló van.
2018. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Ez a Manche Dinge nagyon nincs képben a szakácskodást illetően.:D


NEM NŐNEK VALÓ MUNKA!


Férfi szakácsok is gerincsérvet kapnak egy idő után, nem beszélve a folyamatos stresszről, a kapkodásról stb.


Ez ezért más, mint az otthoni nyugis főzőcskézés a konyhában 2 személyre egy kis lábasban.... :)


Az a baj, hogy a művészeti ágak kivételével minden meló stresszes, vagy ha meg nem, akkor valszeg nincs benne pénz....

2018. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az mondjuk szerintem teljesen irreleváns, hogy milyen nemű az illető. Stresszes munka egy nőnek is és egy férfinek is. Jó kondiban is lehet mindkettő, ami ugye azért szintén fontos.
2018. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

8. "Ez a Manche Dinge nagyon nincs képben..."

vs

Manche Dinge: "Csak az amúgy fizikai munka is, mert cipekedni azt kell rendesen..."


Sikerült elmondanod ugyanazt, amit nekem, de biztosan nem vagyok képben.

2018. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!