Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy léphetek ki gyorsan az...

Hogy léphetek ki gyorsan az adott Egyetemről?

Figyelt kérdés
Az a banális helyzet, hogy,jelentkezni akartam a BTA Teológia képzésére, de közben meggondoltam magam. Felvételi meghallgatásra elmentünk, és még a beiratkozás napjára is. A jelentkezési lapot már rögtön kitoltették velünk, ahogy adagolták az infókat a kepezsrol. Akkor döntöttem el nekem ez nem kell és inkább másra használnám el az állami képzéses támogatást. Utána még az érettségi másolatát kérték stb de nem adtam le. Tantárgyat sem vettem fel, de kaptam levelet tőlük, hogy aktív vagyok..

2018. szept. 13. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Menj be az illetékesekhez (tanulmányi osztály) és iratkozz ki.
2018. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a TOn kell kiiratkozni, vagy Neptunon kell kérvényt leadni jogviszony megszüntetésére.
2018. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanulmányin tudnak segíteni, de szerintem ha már aktív lett a féléved, akkor ezt az 1 államit elbuktad. Valamelyik egyetemen személyesen kell leadnod a leszerelési lapot, valahol csak Neptunon keresztül adhatod le, szóval ez egyetemfüggő.
2018. szept. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ha mas nem, probald megkerni hogy passzivra tegyek es akkor az nemszamit bele a keretbe
2018. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!