Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 1 nap intenzív tanulással át...

1 nap intenzív tanulással át tudok menni közúti elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés
A munkám mellett egyedül a vasárnapom szabad,szerintetek ha 0-24ben tanulok,akkor sikerülhet azért a vizsga?Bejártam minden tanfolyamra és a gyakorlatokat tudom.De a tételeknél ugye nem 30 percet kell megállás nélkül beszélnem majd??Köszi!
2018. szept. 22. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én 2 éve vizsgaztam és senkinek sem kellett 30percet megállás nélkül beszélnie.:D Nem is lenne ido annyi emberre.

Kihuzod a kis teteled, mindent felsorolsz, amit tudsz róla, aztán (vagy előtte) jön a gyakorlati rész.

Egyébként nekem 5 óra alatt lezavartak az oktatást, utána otthon tanulgattam, de szerintem 2 óránál nem volt több. Ebbe az is beletartozik, hogy apám szerint szinte biztos volt, hogy megbukok. Viszont nekem marha nagy szerencsém volt tetelhuzasnal így elsőre átmentem.:D

2018. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Nálunk egy délután volt az oktatás, akkor gyorsan felvázoltak mindent, amit tudni kell és meg lehetett venni a könyvet, amit én a vizsgára utazva olvastam el a kocsiban. Szóval konkrétan tanulni, nem tanultam rá semmit sem. Sikerült, elsőre. Kihúztam a tételt, elmondtam róla mindent, ami eszembe jutott és ennyi. Nem tudom, hogy mennyi idő volt, de 30 percnél sokkal rövidebb... Valamint nem kellett folyamatosan beszélnem magamtól, mert kérdeztek is és akkor csak válaszolni kellett.
2018. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!