Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Corvinus Studium Generale...

A Corvinus Studium Generale nevű tanfolyama felkészít maradéktalanul az emelt töri érettségire?

Figyelt kérdés
12.-be járok, sajnos a faktválasztás után jöttem rá, hogy töriből kellene emelteznem és az alap-töri tanárom szerint fakt nélkül esélytelen emeltezni. A studium generale történelem tanfolyama reális alternativája a töri faktnak?

2018. szept. 23. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pár éve az egész éves oktatáson nem tudtam résztvenni, csak az április végi Maratonon és az nagyon megérte, plusz akkor árultak kiadványt is, amiben ki volt dolgozva az összes tétel igen részletesen, én abból tanultam és nem bántam meg.
2018. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!