Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a menete 2018-ban, hogy...

Mi a menete 2018-ban, hogy tartalékos katona lehessek?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett lehetséges? Nem pénzért hanem személyes elhivatottságból szeretném. Van rá lehetőség mondjuk 2 évkezdés között?

Fizikailag megfelelnék, sportolok, a látásom -1-es de annyi úgy tudom még belefér. Esetleg személyes tapasztalok leírását megköszönném.


A válaszokat előre is köszönöm.


2018. nov. 1. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész a környékbeli toborzóirodába és jelentkezel. Ne aggódj, nem több körös kiválasztási rendszer van ott, lévén alig jelentkezik valaki, örülnek, ha betévednek páran.
2018. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az első írja, és tényleg nincs fizikai alkalmassági felmérés

+ egyetem mellett is bármikor jelentkezhetsz, lényegében mindenki suli/munka mellett csinálja

Mondjuk az se mindegy, hogy területvédelmi vagy műveleti tartalékos szeretnél lenni, utóbbi már kicsit komolyabb alapkiképzést ad, de szerintem ott sincs alkalmassági. Előbbinél 100%, hogy nincs.

2018. nov. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Szünetidőben majd szakítok rá időt, lévén 20 nap nem túl sok, annyi könnyedén belefér.
2018. nov. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!