Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Létezik ilyen egyetemi /...

Létezik ilyen egyetemi / főiskolai képzés, ha igen melyik egyetemen?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni egy olyan képzést, ami teljesen vagy részlegesen legalább azzal foglalkozik, hogy az egyes Magyarországon kábitószernek minősített hatóanyagok fiziológiai és pszihés hatásait, medikális és hétköznapi használatát vizsgálják, elemzik. Nem tudom azt sem például, hogy a Magyar Orvosi Kannabisz Egyesületnél milyen végzettségű emberek dolgoznak, olyasmivel igazából beérném.

#egyetem #drog #főiskola #kábítószer #képzés #Magyar Orvosi Kannabisz Egyesület
2018. nov. 2. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általános orvosi, majd toxikológus rezidens képzés.
2018. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az általános orvosi MSC-s képzés Toxikológusból pedig csak OKJ-t találtam. Lehet én kerestem rosszul, de tényleg nem tudom hol találhatnék ilyet.
2018. nov. 2. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A toxikológus képzés nem OKJ. Miután az orvosit elvégezted, utána tudsz szakosodni valamire, többek között toxikológiára.
2018. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszerész képzés után is mehetsz toxikológia szakirányú továbbképzésre.

Ez úgy épül fel, hogy van az osztatlan mesterképzés egészségügyi területen; orvosi, gyógyszerészeti. Miután elvégezted mehetsz szakirányú továbbképzésre, és akkor szakgyógyszerész, szakorvos címet kaphatsz. Bár szerintem orvosoknál ezt rezidensképzésnek hívják.

2018. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem látta rosszul, van vegyésztechnikusi képzés és annak van ráépített szakképzése ami drog és toxikológiai technikus néven fut. Egyébként az ilyen helyeken szoktak még vegyészeket vagy biológusokat is alkalmazni néha.
2018. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!