Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki online végezte a kreszt,...

Aki online végezte a kreszt, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondták nekem, hogy ugyanazok a kérdések lesznek a vizsgán, mint ami a tananyagban a fejezeteknél volt megadva, alul. Mikor legvégére értem a tananyagnak, a vizsgafelkészítő rész is elérhetővé vált, amiben már újabb képek, sőt mozgóképes feladatok is lettek, amik azelőtt sehol nem voltak megtalálhatóak. Lehetett bérelni egy CD-t is, amin rajta van az összes kérdés, a mozgóképeseken kívül.. ott látom azokat az újabb képeket is, amiket csak a tananyag vizsgafelkészítő részén adott be, de van még sok más új kérdés is mellette, ami a tananyag kérdések részénél nem volt... A kérdésem az lenne, hogy akkor ezek közül mi lesz a vizsgán? Mert már összezavarodtam.

2018. nov. 3. 14:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én is most készülök fel vizsgára!

Nézd át a tananyagot, majd a teszteket erőltesd jobban! Minnél többet, minél többször, hogy ne legyen olyan kérdés amivel még nem találkoztál volna!

Én is találkozok sok olyannal amivel elötte nem! Érd el azt hogy ne legyen sikertelen próbavizsgád!Úgy nem érhet nagy meglepetés!

Sok sikert!

2018. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A modulokon belül, a diaképek aljánál meglehet nézni az ahhoz tartozó kérdéseket. Így az összes kérdést sorban meg tudod tanulni, elvileg. Viszont nekem az a problémám, hogy miután a végére értem a fejezeteknek, a vizsgafelkészítő teszt újabb forgalmi szituációs képeket is adott be, és ezek eddig nem voltak a kérdések között! És még erre jön rá a mozgóképes, ami szintén új... Azt nem néztem, hogy kérdésekből vannak e újabbak, de én eddig így készültem, mert ezt mondták... és most lepődtem meg, mikor alig maradt időm..
2018. nov. 3. 16:06
 3/11 anonim válasza:
1es vagyok! Hát igen én is több újjal is találkozok a próba vizsgáknál, azért kell minnél többször csinálni, hogy minnél kevesebb vagy ne legyen olyan amit nem ismersz még!
2018. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérdésekből is találkozol újakkal, vagy csak képekből? És azokon kívül mondod, amik a diák alján megtalálhatóak? Te nézted ott is a kérdéseket, vagy csak a teszteket töltötted ki, mert akkor persze hogy mindig ad be újakat. De nekem csak a tananyag legvégén lévő teszt adott be újakat..
2018. nov. 3. 19:38
 5/11 A kérdező kommentje:
A CD-n 2173 kérdés található
2018. nov. 3. 19:43
 6/11 anonim válasza:

B-s jogosítvány?

Közben csak néha néztem meg az alsó sarokban a kérdéseket! Lehet azokból annál újabbakat nem kapok a próbavizsgán!Igazad lehet!

A képesekbe meg bele lehet jönni!Sok új helyzetet nem tudnak hozni csak esetleg a kérdés hangzik máshogy!

De ha a próbavizsgáid már folyamatosan 90%-os feletti eredménnyel zárulnak akkor szerintem nincs sok félni valód!

A vizsgán meg szerintem sajnos adhatnak bármelyikből! Annál jobb ha minnél többet át nézel!

Én +ba nem kaptam kérdéseket!Hát elég sok kérdésből választhatnak akkor!Elég nehéz lenne mindet megjegyezni!

2018. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, B-s.
2018. nov. 3. 22:34
 8/11 anonim válasza:
Kérdező! Sikerült a vizsga?
2018. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, hibátlan lett! :)

Végül a cd-ről csak a képes feladatokat néztem át, mert az tényleg volt a kérdések közt.

2018. dec. 8. 22:26
 10/11 anonim válasza:

Na ezt jó olvasni! ☺️

Gratula!

Közben nekem is sikerült... bár én C+E-ből csináltam,és volt hibám is!

Akkor sok sikert a továbbiakhoz!

2018. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!