Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki online végezte a kreszt,...

Aki online végezte a kreszt, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondták nekem, hogy ugyanazok a kérdések lesznek a vizsgán, mint ami a tananyagban a fejezeteknél volt megadva, alul. Mikor legvégére értem a tananyagnak, a vizsgafelkészítő rész is elérhetővé vált, amiben már újabb képek, sőt mozgóképes feladatok is lettek, amik azelőtt sehol nem voltak megtalálhatóak. Lehetett bérelni egy CD-t is, amin rajta van az összes kérdés, a mozgóképeseken kívül.. ott látom azokat az újabb képeket is, amiket csak a tananyag vizsgafelkészítő részén adott be, de van még sok más új kérdés is mellette, ami a tananyag kérdések részénél nem volt... A kérdésem az lenne, hogy akkor ezek közül mi lesz a vizsgán? Mert már összezavarodtam.

2018. nov. 3. 14:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi, gratula neked is és további sok sikert! :)
2018. dec. 9. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!