Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi tanfolyam bukás?

Munkaügyi tanfolyam bukás?

Figyelt kérdés
Munkaügyis tanfolyamra járok , májusba vizsgázok, ha esetleg megbuknék és persze elmegyek pótvizsgára amit már magamnak kell finanszírozni de tegyük fel az se sikerül, akkor nem kell vissza fizetnem a tanfolyam árát ugye?

2018. nov. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, de szerintem ezt elmondják jó párszor. Esetleg megnézheted hogy milyen szerződést írtál alá, mit tartalmaz.

(de aki egy ilyen tanfolyamot sem tud elvégezni, életképtelen - ha érettségi az előfeltétele, akkor nyilván volt annyi esze az embernek hogy le tudjon érettségizni, egy ilyen tanfolyam messze nem tanít annyit).

2018. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen pesszimista vagy még csak november van de te már azon gondolkozol hogy májusban dot 1 év múlva hogy fogsz megbukni ezt nevezem
2018. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De igen , vissza kell fizessd.
2018. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Én már voltam munkaügyis tanfolyamon OKJ volt, mindenkit átrugdostak még azt is aki bele se nézett a tételbe a szóbelin, szóval nyugi.
2018. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel ,hogy mindenkit átrugdosnak nem értek egyet ( persze szakmától függ biztos egy takarítói, targoncás tanfolyamon lehet átrugdosnak de pl: egy komolyabb (hosszabb) tanfolyamon nem hinném ha mégis akkor ez elég gáz ,hogy ilyen hanyatlás van.

Egy szakmát szerzel meg ha már munkát nem találsz, komolyan lehetne venni az elsajátítását - időd van bőven tanulni rá mivel nem dolgozol és még hogy fizetnek is érte hogy eljársz a tanfolyamra.

Aki erre nem képes az szerintem egy semmirekellő.

2018. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!