Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek, hogyan lehetne...

Szerintetek, hogyan lehetne megoldani (lent kifejtve)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy miután nem vették fel az egyetemre úgy gondoltam megpróbálom még egyszer. Jelenleg nagyon úgy néz ki (nem lesz meg a nyelvvizsgám) hogy ezt buktam. Nézegettem mit tudnék magammal kezdeni és megütötte a szemem a villamosvezető munka. Bár nagyon távol áll attól amit eredetileg terveztem, mégis érdekesnek tűnik...

A kérdésem a következő: Hogyan tudnám megoldani, hogy vidékről a tanfolyamra járjak? Lehet, hogy rosszul néztem de 6:45-ös kezdést írt ami azt jelenti hogy esélytelen az ingázás. Ha 8kor kezdődne akkor simán, de hát jah nincs előbb busz :/. Aztán gondoltam kivesz az ember egy albérletet és az elméleti időszak alatt elvegetál (havi 110ezer forint), de aztán eszembe jutott, hogy ahhoz ki kell fizetni akár 3 havi lakbért előre, nos arra meg ugye nincs keretem :/ Valakinek van ötlete? Ha esetleg tapasztalata van annak is örülnék :) ezer hála !



2019. jan. 8. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Budapesten lennél villamosvezető?

Amennyiben igen, a BKV-nak vannak munkásszállói, érdemes lenne megkérdezni, hogy a tanfolyam alatt is igénybe lehet-e venni. Ha igen, nyert ügyed van. :)

2019. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked, már a tanfolyam alatt is lehet munkásszálláson való elhelyezést igényelni. :)


Amit nyújtunk már a tanfolyam alatt is:


stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség

a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör

cafeteria

ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain további két hozzátartozónak is

üdülési lehetőségek

igény szerint munkásszállói elhelyezés

2019. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ah nagyon szépen köszönöm :) ez egy remek hír :D
2019. jan. 10. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!