Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Fővárosi Művészeti és Média...

A Fővárosi Művészeti és Média Intézet modellügynökség vagy nem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Én naluk vagyok annyit csinalnak, hogy aki naluk vegzett hallgato pl szinesz annak biztositanak lehetoseget eles helyzetben kiprobalni magat en igy voltam tobbszor sminkmodell most der heni videoklipben szerepeltem.
2019. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem modellugynokseg en 150 cm es vagyok es nem igazan felelek meg a modellugynoksegek elvarasainak itt viszont szerepeltem mar a pazmany image filmben, paulmoise fotozason is. igazabol en azert iratkoztam be mert fenyo ivantol akartam tanulni es ivan zsenialis minden penzt megert a foglalkozas vele.. az mar csak hab a tortan hogy meg szerepelhettem is
2019. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy ember aki mert fizetni kell, mindenhol probalja lejaratni az FMMI-t. Neki uzenem nekem nem kellett fizetnem, van akinek nem kell. Csoporttarsaim kozott volt olyan aki kapott tamogatast es volt olyan aki nem! El lehet donteni mindenkinek ez szimpi vagy nem! Felnott emberek es meg azt sem ertik hogy az FMMI nem modellugynokseg!! uristen
2019. jan. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!