Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ-s képzést ajánlotok...

Milyen OKJ-s képzést ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Földrajz, biológia, egészségügy, vagy valami katona dolog esetleg ami szóba jöhet még...

Bioszból érettségizem meg a négy alap tantárgy + a szakmai(közlekedés, de ez a szak már nem érdekel annyira).



2019. febr. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a katonasághoz mehetsz akár OKJ nélkül is. Nyilván kapsz egy alapkiképzést utána meg kiküldenek valahová amit ha elfogadsz jó, ha nem pedig szerelhetsz le.
2019. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, mint szerződéses vagy mint tartalékos végső opció lenne a katonaság.
2019. febr. 17. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg logisztikai-és szállítmányozási ügyintézőnek tanulok, és nagyon szeretem :) 20/L
2019. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as és pontosan mit csinálsz majd?
2019. febr. 18. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuvarszervezést, ahol vagyok gyakorlaton cégnél ott pl van szállítmányozás Kanadába, Kínába stb. Irodai munka egyébként. Raktárvezetőnek is el lehet helyezkedni vele. :) Ha kérdésed van, írj!
2019. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!