Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A becsüs szakmának mi a...

A becsüs szakmának mi a perspektívája?

Figyelt kérdés
Létezik Műtárgybecsüs, Festménybecsüs, Bútor-, szőnyegbecsüs, Ékszerbecsüs, melyiknek mi a perspektívája?

2019. febr. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegében értékbecslő. Ezt a perspektívás dolgot nem igazán tudom értelmezni, de ha arra gondolsz, hogy miket becsülnek, akkor bent van a nevükben: a műtárgybecsüs műtárgyakat, a festmények festményeket.
2019. febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lényegében arra gondoltam, hogy a becsüs szakma hogyan tudja magasabb színvonalra emelni a munkáját illetve tudását ? Vannak a becsüsnek további képzései ?
2019. febr. 25. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e szakmán belül mester fokozat vagy hasonlók, de egy jó becsüsnek nagy tapasztalata van, pontosan meg tudja becsülni a tárgy értékét és tud javaslatot is tenni arra, hogy hol érdemes eladni, mert vannak jó szakmai kapcsolatai is. Pl. nem mindegy, hogy egy Picasso festményt hogyan adsz el, mert lehet, hogy pl. árveréssel kevesebbet kapsz végül, mintha közvetlenül eladnád egy gyűjtőnek vagy pont fordítva.
2019. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mitől lesz jó érzéke egy becsüsnek, hogyan fejleszti magát egy becsücs?
2019. febr. 26. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!