Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az e-learning tanfolyamok nem...

Az e-learning tanfolyamok nem adnak OKJ-s papírt?

Figyelt kérdés
Tehát kvázi csak tudást adnak, de mondjuk egy vállalkozóit nem lehet vele kiváltani?

2019. ápr. 24. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy OKJ tanfolyamot bárki hirdethet meg, aki teljesíteni tudja a követelményeket és nem tudok arról, hogy az elearning kizáró ok lenne. Szóval ha találsz ilyen képzést, akkor megcsinálhatod elearning formában is, ugyanúgy kell járnia érte az OKJ papírnak.
2019. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is e-learning rendszerben tanulok és rendes OKJ-s bizink lesz.


Teljesen mindegy, hogy milyen munkarend szerint folyik az oktatás. Azt kell megkérdezni, hogy rendes OKJ vizsgával zárul - e a tanfolyam, és rendes OKJ - s bizit kaptok - e. Ezt így leegyszerűsítve kell megkérdezni, semmi csűrés-csavarás. Így nincs félreértés. Vannak tanfolyamok, amik tényleg csak tudást adnak, de amúgy ez mindig kiderül a leírásból is.

2019. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!