Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vki tud vmit az egyetemen...

Vki tud vmit az egyetemen való esportról?

Figyelt kérdés
Most vagyok faktválasztás előtt, és már 2 éve ezt akarom csinálni később. Nagyon megtetszett az esport és egyetemen is lehet már "tanulni". Milyen fakt kéne ehhez ugyan? Angolból terveztem az egyiket, de jó lenne még egy. Vki, aki hansonló cipőben jár, vagy esetleg tud bármit efelől segít?:D

2019. máj. 21. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, hogy esport még csak választható tárgyként létezik az egyetemeken. Nálunk a DEIK-n harmadik félévtől vehetik fel a programtervező informatikus hallgatók.
2019. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magyar oktatásból kiindulva gondolom abból áll az egész, hogy full elméletet nyomnak, meg olyan kérdések vannak vizsgákon (lol), hogy hány tizedmásodperc egy átlag gamer reflex ideje, meg milyen izmakat mozgatsz meg az egér használata közben, melyik felületen/anyagon hogyan csúszik az egér, meg hardver alapján tippeld meg számra pontosan az FPS-ek számát.

Nem tudhatod, de magyar oktatástól nem szabad sokat várni. Rég elúszott dolog.

2019. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!