Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok

A kérdés
loloskacsa nevű felhasználó kérdése:

Vki tud vmit az egyetemen való esportról?

Most vagyok faktválasztás előtt, és már 2 éve ezt akarom csinálni később. Nagyon megtetszett az esport és egyetemen is lehet már "tanulni". Milyen fakt kéne ehhez ugyan? Angolból terveztem az egyiket, de jó lenne még egy. Vki, aki hansonló cipőben jár, vagy esetleg tud bármit efelől segít?:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: Esport, fakultáció, iskola, továbbtanulás, egyetem, CS:GO

máj. 21. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok
Én úgy tudom, hogy esport még csak választható tárgyként létezik az egyetemeken. Nálunk a DEIK-n harmadik félévtől vehetik fel a programtervező informatikus hallgatók.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 20:52 Privát üzenet

Magyar oktatásból kiindulva gondolom abból áll az egész, hogy full elméletet nyomnak, meg olyan kérdések vannak vizsgákon (lol), hogy hány tizedmásodperc egy átlag gamer reflex ideje, meg milyen izmakat mozgatsz meg az egér használata közben, melyik felületen/anyagon hogyan csúszik az egér, meg hardver alapján tippeld meg számra pontosan az FPS-ek számát.

Nem tudhatod, de magyar oktatástól nem szabad sokat várni. Rég elúszott dolog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 21. 21:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki aki járt az Állatorvostudományi Egyetemen folyó előkészítőre?
Létezik ilyen egyetemi / főiskolai képzés, ha igen melyik egyetemen?
Miskolcon van OKJ-s Jogi Asszisztens képzés? Vagy csak az Egyetemen?
Ha az egyetemen szociológia szakot végez valaki, utána mit tud dolgozni?
Ha masszor szeretnek lenni milyen egyetemen erdemes tanulnom, kozepsuli utan?
Mit gondoltok a hivatásos repülőgép-vezetői alapképzési szakról a Nyíregyházi Egyetemen?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Speciális tanfolyamok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!