Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek az megtörténhet...

Szerintetek az megtörténhet hogy amikor jelentkezek vagyonörnek akkor kinevetnek?

Figyelt kérdés
Mivel elég lànyos tesztoszteron hiànyos sràc vagyok. És azt megtehetik hogy mondjàk erre ne jelentkezzek?? Eléggé tartok ettöl. De mindenképp jól jönne egy új papir amivel most màr lesz melóm. A klasszikus szakmàkhoz amikkel meg jól lehetne keresni azokhoz semmi tehetségem nincs.

2019. jún. 3. 14:44
 1/1 anonim válasza:

Senki nem fog kinevetni,ne emiatt aggódj.Amikor én végeztem a tanfolyamot,volt köztünk 50+-os figura is,kb. 30 kg-os súlyfelesleggel,két korábbi szívinfarktussal.


Eltanácsolni biztos nem fognak,a lényeg az ,hogy fizesd ki a képzést.

A gondot az elhelyezkedés fogja jelenteni.

2019. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!