Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek nehéz a pincér...

Szerintetek nehéz a pincér szakma?

Figyelt kérdés
Magàt a képzést nehéz lehet letenni?? 6 hónapos okj-s tanfolyam. És milyen benne dolgozni??

2019. jún. 3. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem agysebészet. Gyakorlatilag én még olyan emberrel nem találkoztam, aki ne tudta volna elvégezni. Néhányan ott szokták hagyni a képzést, de sosem azért mert nem tudnák megcsinálni.
2019. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donne válasza:
A képzés egy dolog.én is pincérkedem, pedig nem annak tanultam, de elég megterhelő, fizikailag, szellemileg, és nem beszélve arról h bármilyen bunkó a vendég neki van igaza, nem szolhatsz vissza stb tehát lelkileg sem egyszerű, nyelned kell....
2019. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem az Okj képzés könnyű volt.Én igazából inkább ilyen lerámolós szennyest leszedő pincér voltam mert szállodába csináltam de volt részem allecartba is . Szerintem a pincérkedés kemény munka sok stresszel hajtással rohanással pörgéssel .Nehezebb szakmák közé tenném.
2019. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem egyszerű. Nem sokan mennek nyugdíjba ebből a szakmából. Az viszont biztos, hogy a gazdag ember (vagy akinek pénze van) az szeret étterembe járni, és pincérekre mindig szükség lesz.


A mai világban egy megfelelő tudással rendelkező, megbízható pincért tálalni elég nehéz, tele vannak az ettermek bunkó emberekkel. Miattuk hiszik azt, hogy a pincérkedes és a vendéglátás abból áll, hogy a menüről felolvasott ételt leírod papírra majd a vendég asztalára rakod.

2019. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!