Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki az aki ennyit kifizet egy...

Ki az aki ennyit kifizet egy ilyen tanfolyamért? Kinek éri meg?

Figyelt kérdés
Szàmitógépszerelö karbantartó okj. Oktàv. 14*32000ft plusz 98000 ft vizsgadij. Több mint fél millió ft összesen. Olyat röhögtem mikor ezt meglàttam. Nekem is megvan ez a papir ingyen szereztem de màr igy is megbàntam. Semmit nem ér, sehol nem veszik ezt komolyan egy vicc:D munkat nem lehet vele talalni. Es meg sok hasonlo semmirevalo szakma van jo sok penzert. Erre tényleg van aki befizet?? Akkor egy ilyen felnottkepzesi intezmeny kiralykent élnek szerintem.

2019. júl. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Az OKJ bizonyos szakmákban csak azért kell, hogy számlát adhass a tevékenységedről. Igazából nem tanítanak semmi használhatót, csak befizeted, levizsgázol, és megkapod a papírt.
2019. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szükséges ahhoz, ha valaki vállalkozóként szeretne számítógépek szerelésével foglalkozni. Mérnök informatikus ismerősöm csinálta meg, kifejezetten a papírért, hogy számlázni tudjon, mert a diplomája erre nem jogosítja fel. Nyilván ez arra való volt, semmi másra.


Nem, egy ilyen intézmény sem él királyként. Ilyet csak az mond, aki soha életében nem vállalkozott. Tegyél egy próbát és megérted, miért.

2019. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
73%

Ahogy az előzők írják.


Meg ez olyan, mint amikor valaki X millióért lerak egy büfé diplomát, hogy aztán a felsőfokú képesítésével aktát nyálazzon egy irodában havi 200-ért.

2019. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!