Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan rendezzem el a bécsi...

Hogyan rendezzem el a bécsi kollégiumba való jelentkezést?

Figyelt kérdés
Bécsbe szeretnék menni zenei egyetemre, s érdekelne, hogy mennyivel előbb kell jelentkezni a kollégiumba és hogyan?

2019. aug. 4. 21:08
 1/4 anonim válasza:
Mindenképp németül :)
2019. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neee

Azt hittem franciául kell:oo

2019. aug. 11. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor kezdenéd az évet? A konkrét egyetemről nem tudom, van-e kolesza - de ez Bécsben nem jellemző. Cégek működtetnek kollégiumokat piaci alapo, a diákok vegyesen vannak mindenhonnan. Egy bécsi egyetemet tudok aminek van saját kolesza. Alapból már március-áprilisban érdemes beadnod a jelentkezéseket, ilyenkor nyáron már nagyon nagy mák kell, hogy bejuss egy koliba. Az MDE-VUS honlapján megtalálod a bécsi kollégiumok listáját.
2019. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én februárban jelentkeztem, májusban kaptam a levelet, hogy júliusban költözhetek, de így sem abba a koliba vettek fel, ahova szerettem volna menni, szóval én azt mondom minél előbb jelentkezz, mert a jó helyeket hamar elkapkodják. Nyáron egyetem kezdés előtt meg szinte esélytelen szobát találni, vagy max csak ilyen világvégi helyeken.
2019. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!