Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ingyenes diploma egy amerikai...

Ingyenes diploma egy amerikai egyetemről online? Ki mit tud róla? (University of People)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam. Elvileg a diplomájuk ugyanúgy akkreditált mint bármelyik másik amerikai egyetem papírja.

Azt láttam, hogy vannak ilyen kisebb egyszeri díjak, mint az adminisztrációs díjak stb.


De valóban ennyi lenne az egész? Valaki hallott erről valamit? Esetleg van tapasztalata valakinek?



2019. aug. 9. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha igaz lenne, de MBA diploma még itthon is cirka két milla, nem fogják ingyen osztogatni a neten. Nekem nincsenek illúzióim. Tudom, hogy ez biztosan semmit nem ér, a kérdés csak az, hogy hol a buktató.
2019. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jah, persze, már látom, itt is megvannak az árak. Tehát 200 dollár vizsgánként, így az MBA is egy millió körüli

[link]

2019. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eh


Mindegy mert nappalin vagyok, csak épp találkoztam ezzel a hírdetéssel, és gondoltam rákérdezek, hogy milyen lehet. De így már látom. Computer Science is majdnem 4 ezer dolcsi.

2019. aug. 9. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek online tanulni, de minden drága. Sokan mondják az Udemy, Coursera, és stb. oldalakat és igen, jók lehetnek, de sajnos annyi minden van az életemben, hogy nekem sincs ezer+ dolcsim tanulni ilyeneken. Marad a nem túl fehér ncore oldal és az ott fellelhető okosságok, bizonyítvány és igazolás nélkül...
2019. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!