Gimnázium Amerikában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék kimenni Amerikába tanulni.Jelenleg humán szakon vagyok és most leszek 10.-es. Angolból elég jó vagyok a 9.-ben ötössel zártam (angolt). Leginkább tapasztalatok érdekelnének és tanácsok.

2019. aug. 24. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg a szüleidet, hogy van-e fölös egy-két millió forintjuk.
2019. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyunk.:D
2019. aug. 25. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazan tiszta igy a kep.:) Ha nem top prep schoolba (Phillips Andover, Exeter, St Paul’s, stb.) szeretnel menni, akkor sajnos nincs tul sok ertelme ar-ertek aranyban. A legtobb prep schoolban (egyetemi (college) elokeszito iskola) van eleg bokezu osztondij, de elkepesztoen kemeny kovetelmenyek vannak - 15% korul van a felveteli arany, szoval kb. orszagos szinten kell kiemelkedoen teljesitened valamiben.

Emellett vannak a cserediakprogramok, de ha jol tudom, akkor azok kb. max egy evesek, es ha kint szeretned folytatni a tanulmanyaidat, akkor igazabol az utolso ev szamit nagyon (SAT, ACT pontok miatt).

Ha van meg kerdesed, irj ram nyugodtan.:)

2019. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó évben nem lehetsz cserediák.
2019. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó évben nem lehetsz cserediák. A gyermekünk az előző évben végzett Andoverben tehát nem lehetetlen kijutni.
2019. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 En is igy ertettem, csak rosszul fogalmaztam.:) Gratulalok neki, nekem az Exeter a cel.
2019. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!