Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » BGE-hez hasonló színvonalú...

BGE-hez hasonló színvonalú egyetemeket tudnátok ajánlani Angliában?

Figyelt kérdés

Melyek azok az egyetemek, ahol az oktatás színvonala hasonló, illetve a bekerülés egy magyar személynek nem lehetetlen, illetve a tandíj megfizethető?


Plusz, az itt megszerzett foszkos oklevél krediteinek egy része kint is elismertethető vagy ebben ne is ringassam magam?


2019. okt. 1. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármelyik kisvárosi top120-as angliai egyetem is jobb mint bármelyik magyar. Ha világranglistán nem is jobb mint a BGE, de minden másban akkor is jobb.

FOSZK-ra szerintem ne számíts, hogy valamit is beváltanak. Ha el is fogadnák mondjuk egy HnC-nek vagy HnD-nek, az már nagyon nagy szerencse lenne, mert ezek az egyetem első és második évét jelentik.

Azért kérdezz rá az egyetemnél akár email-ben is.

2019. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Angliában egységes a tandíj. £9000-9250et mindenhol elkérnek vannak ezek a kisebb privát egyetemek ott £6000 körül van. A hitel kedvező fel kell venni. Keress rá hogy top universities in England. Van egy lista róla. 3 emelt érettségi, IELTs(vagy más nyelvvizsga) és matekból egy 3as jegy elengedhetetlen, de szak függő meg egyetem függő mert kérhetik hogy az emeltek miből legyenek meg hogy mondjuk rajzból legyen jó jegy stb. Foszkhoz nem értek, kint tanultam.
2019. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. okt. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!