Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Létezik külföldi tanulmányi...

Létezik külföldi tanulmányi ösztöndíj középiskolásoknak?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen nézegettem, de mindenhol 1 millió a legalacsonyabb ár, és mi nem engedhetjük meg magunknak ezt családilag. Alapvetően 3 hónapos, esetleg féléves program érdekelne, Ausztria, Németország, Dánia, de igazából bármilyen országra nyitott vagyok :) Tanulmányi eredményeim elég jók, földrajzból vagyok csak 4-es. Angol nyelvvizsgát fogok tenni nyáron, illetve német nyelvet is tanulok.

Tudnátok esetleg olyan programot, ahol van tanulmányi ösztöndíjra lehetőség?



2019. okt. 16. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki szakmai gyakorlaton volt kint asszem, Spanyolországban. Én gimibe jártam, nálunk sajnos csak egy-két hetes utakra volt lehetőség ~150-200 ezrekért. Sajnos komplett több hónapos csereprogramokat, ilyesmiket nem fogsz találni olcsón. Esetleg azt tudom még ajánlani, hogy ha 18 év felett vagy, akkor menj el egy nyárra au pairnek olyan családhoz, aki fizetne neked nyelvtanfolyamot is.
2019. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Uwc. Két éves ösztöndíj, és annyit kell csak fizetni, amit a családod anyagi helyzete megenged.
2019. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!