Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tanulhatnék valóban...

Hogyan tanulhatnék valóban produktívan franciálul?

Figyelt kérdés

Holnap utazom Franciaországba.


Párszor voltam itt ott külföldön de nem igazám szerettem volna megtanulni a nyelvet mindig is elégedett voltam a folyékony angolommal.


Most viszont a Francia nyelv érdekel.


Sajnos a munkám miatt ( 7/6nap /12 óra) sajnos nem igazán lesz időm csak ezzel foglalkozni viszont tippeket kérnék hogy hogyan lehet a legjobban haladni?



Hátrány hogy francia országba leszek ahol kinai konyhán dolgozok így kínai nyelvet többet fogok hallani mintn fra-t .



Ezek az androidos programok jok tudnak lenni?



2019. nov. 3. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Duolingo alapfokon megtanit, akár egy hónap alatt, ha sokat tudsz foglalkozni vele. Naponta sokszor 5 perced vajon lesz rá?
2019. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek a duolingo szerintem jó.

Én ilyenkor az adott idegen nyelven hallgatok zenéket, nézek vloggereket, próbálok olvasni akkoris ha nem értem.

Egyszerűbb mondatokat, amiket amugyis használok, utananezek hogy van és próbálom azt mondogatni (pl káromkodni, számolni)

Keress valakit, akivel tudsz gyakorolni

2019. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!