Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Csoporttársam angol szintje...

Csoporttársam angol szintje papíron belül (1-2 bekezdésalatt) teljesen megvátozott. Problémát jelenthet?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok egyetemista, 3. féléves, és egy 7 fős csoportban dolgozok jelenleg. Mindenkinek más az angol szintje, nemzetközi egyetemen mást nagyon nem is vár az ember. Az én feladatom volt most egyberakni több ember részét, kb 2 oldal/fő, és az egyik csoporttársam részénél valami feltűnt. Elég neccesen megy neki az angol, nagyon gyakran kezd bele olyan körmondtokba, aminek a felénél már elfelejti, mit is akart mondani, és nyelvtannal is vannak gondok. Nagyjából tudtam, mire számítsak, és amikor kezdtem a javítást, akkor még arra is hajazott, amire vártam, viszont kb a 3. bekezdéstől kezdve mintha teljesen más ember írta volna a szöveget.


Voltak már gondok a palival, első közös beadandónál szólnom kellett neki, hogy a hivatkozásokat ne felejtse el, másodiknál pedig a várt szövegmennyiség 3x küldte el, amiből semmit nem tudtunk használni, mert vagy nem értettük, hogy mit akar mondani, vagy nem volt köze a kérdéshez, igazából ezért is tűnt fel, hogy valami nem kerek.


Tennem kéne valamit, vagy nagyon túlgondolom a dolgot? Egyébként kedves a srác, meg keményen dolgozik, de eddig mindig volt valami az ő részével. Feleslegesen nem akarok kellemetlen szitut gerjeszteni senkinek sem, csak aggódok.



2019. nov. 19. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne légy önjelölt ítész, a tanár dolga értékelni. Ha tényleg mással iratta meg a részét a srác, akkor előbb-utóbb úgyis észreveszi a tanár, hogy feltűnően jók a beadandói, élőben meg bénázik. Nem kell ebbe beleavatkoznod.
2019. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért zavar a dolog, mert ha gipszer van a papírban, akkor mindenkit ugyanúgy büntetnek, a papírban nincs kijelölve, ki írt micsodát.
2019. nov. 19. 21:13
 3/4 anonim válasza:

Máshonnan plagizálta szerintem, ilyenkor együtt szívtok majd vele, ha lebuktok.


Beszéld meg vele is és szólj e-mailben az oktatónak is.


Nem éri meg ezen kockáztatni.

2019. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig meg volt jelolve hogy ki melyik reszen dolgozott. Ha nincs, mindenkeppen beszelj az eloadoddal
2019. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!