Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen országokkal van együttm...

Milyen országokkal van együttműködése az Erasmusnak?

Figyelt kérdés
Egy kis segítségre lenne szükségem, mert nem igazág találom, hogy melyik országokat lehet választani EGÉSZSÉGÜGYI SZAKON. Mindegyik egyetem érdekelne, SZTE, DE, SOTE, ME, PTE, csak mindegyiknéknél az egészségügyi kar érdekelne. Légyszi ne linket küldjetek, ha lehet soroljátok fel az országokat mindegyik egyetemnél. Köszi szépen<3 Nagyon fontos lenne a jelwntkezés miatt.

2019. nov. 23. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh.Hát pontosan nem tudom.Egy biztos,csak eu-s tagállamokban gondolkozz,ha Erasmus a választott program.Egyébként meg szerintem bármelyik eu-s orazágba kimehetsz,bármelyik itthon egyetemmel.Azt kell eldönteni,hogy az adott országban melyik város melyik egyetemére.Egyik feltetel,hogy az ottani képzés nyelvét beszéld.Ez nem azt jelenti,hogy pl.ha Franciaországba mész muszáj beszélni franciául,mert ha van angol képzés és tudsz angolul,akkor az úgy rendben van.

Amikor én voltam ilyenen én Németországba mentem,de barátnőm Spanyolországba,és ugyanazon az egyetemen tanultunk.Szerintem ez így van,de nem árt még ha utánanézel.Biztosabb információt suerintem az Erasmus oldalán találsz,meg talán egyetemi honlapoko,mondjuk ez már kevésbé biztos.

:)

2019. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!