Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Osztatlan képzésben is elég 2...

Osztatlan képzésben is elég 2 lezárt félév a külföldi tanulmányi úthoz?

Figyelt kérdés

Még régebben hallottam valakitől, hogy osztatlan képzésen (konkrétan általános orvosiról van szó) 4 lezárt félévnek kell lennie, vagyis a másodéves szigorlatoknak meg kell lennie.

Viszont ahogy most nézegetem a Campus Mundit, mindenhol 2 lezárt félévet írnak. Hogy van ez akkor? Egyetemfüggő is, vagy csak javaslat az egyetem részéről?



2019. dec. 21. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésedre nem tudom a választ, de én eddig csak olyan külföldi utakkal találkoztam, ahol valamelyik klinikai gyakorlatodat tudod csinálni, ergo minimum 4. év vagy felette, én még nem hallottam senkiről, aki 2 félév után az egyetem keretein belül külföldre ment volna.
2020. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Én csak tanulmányi útra gondoltam. De akkor lehet, hogy orvosin ilyenre nincs lehetőség. Vagy az is lehet, hogy csak nem éri meg? Végülis az jobban hangzik egy önéletrajzban, ha külföldön szerzett munkatapasztalatot tud beleírni az ember.
2020. febr. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!