Van erre megoldás? Sos

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden felvázolom a helyzetet. Szlovákiában élek, idén vagyok 9-es (ez itt még alapiskola). Szeretnék majd orvosira menni, de mindenképpen Budapestre. Sajnos nem túl gazdag a családom, és szerintem kizárt, hogy orvosi melett dolgozni tudjak. Van arra megoldás, hogy ösztöndíjas legyek? Az segít, ha Budapestre megyek gimnáziumba? Bár szerintem azt már lekéstem, eleve vesztenék egy évet, + ha jól tudom ott már a központiknak meg ilyeneknek vége. Tehát van arra megoldás, hogy orvosira mehessek Budapestre? Előre is köszi a segítséget :)

2020. jan. 20. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi köze sincs ahhoz,hogy te hol jársz gimibe. Érettségik számítanak és az év végi jegyek(11-12.ben). Nem tudom,hogy Szlovákiában hogy vannak ezek,de az tuti,hogy ha magyar nyelven szeretnél tovább tanulni,akkor két emelt érettségit kell tenned biológiából és kémiából/fizikából. Nyelvvizsga is lehet,hogy addigra szükséges lesz. A felvi.hu oldalon minden információt megtalálsz.
2020. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!