Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai egyetemi interjú...

Angliai egyetemi interjú kérdések?

Figyelt kérdés

Most kaptam email hogy marcius 29-re interjúra hívtak az egyetemre. Milyen elbeszélgetésre számíthatok?


Köszönöm a válaszokat



2020. febr. 4. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szak és interjúztató függő. Arra legyen válaszod hogy miért pont ez a szak, de nem kell túl gondolni valahol csak kíváncsiak rá hogy mennyire tudsz beszélni
2020. febr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolt túl és ne is nagyon stresszelj rá. Nekem is csak egy-két mondat volt az egész, majd kaptam egy papírt kitölteni.
2020. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a time tablet. Applications day lesz. Elvileg azoknak akiket felvettek. Megmutatjak az egyetemet hogy milyenek a tantermek, műhely stb.
2020. febr. 4. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!