Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus+-al Olaszországba...

Erasmus+-al Olaszországba vagy Cipruson lenne vagányabb?

Figyelt kérdés
Turizmus osztályban vagyok és szállodában gyakorlatoznék.
2020. febr. 9. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Recepciósnak meg kávéhordónak mindegy hova mész.
2020. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Olaszországra szavaznék. Barátnőm Máltán vlt Erasmussal fél évet.A végén már nagyon unta. Kicsi sziget, pénze nem volt máshova elutazni.

Kérdés mennyi időre mennél.Ha csak pár hétre, akkor Ciprus is jó, de több hónapra én vlmi olasz várost választanék.

2020. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hétre.
2020. febr. 9. 18:56
 4/5 anonim válasza:
76%

Ciprus!!!

Ott voltam Erasmus +al 3 hónapot, életem legjobb időszaka! Visszavágyom minden percben.


Gyonyoru hely, csodas emberekkel, 3 honap alatt se lehetett megunni, Máltával ossze nem hasonlithato, annal sokkal tobbet tud Ciprus:)

2020. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én Olaszországra voksolok. Én is oda fogok menni, mert mikor Toszkánában jártam akkor éreztem életemben először külföldön azt, hogy nem lenne honvágyam ott.
2020. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!