Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érettségi, bizonyítvány...

Érettségi, bizonyítvány lefordíttatásakor kapok "új" bizonyítványt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, pl. amikor nyelvvizsgát honosíttatunk, akkor kapunk egy államilag elismert bizonyítványt, ami ugyanúgy néz ki.

Ha érettségit kell lefordítattni, akkor az ugyanúgy fog kinézni, mint az eredeti (csak angolul), vagy csak egy lap lesz?


Külföldi (angliai) továbbtanuláshoz kell, már kértek másolatot, aztán később postáznom is kell majd és azt nem tudom, hogy az eredeti (magyart) is kellene, vagy csak a lefordított verziót. De gondolom, hogy ha a fordított verzió csak egy darab lap lesz, akkor az eredetit is illő lenne mellé csatolni (úgy mégis csak hivatalosabbnak tűnne), de ha meg kapok plusz + 1 bizonyítványt, az önmagában szerintem elég lenne. Meg igazából nem is szeretném az eredetit elpostázni, nehogy elkallódjon.



2020. márc. 8. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapsz új bizonyítványt, egy lapot kapsz.
2020. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima A4 nyomtatólap.
2020. márc. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te hallod, az eredeti érettségi bizonyítványodat el nem postázd valami egyetemnek! Azt nem kérik sehol, hiteles másolat fog kelleni legfeljebb.
2020. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen formátumú, ha van rajta pecsét meg aláírás, akkor teljesen hivatalos egy sima lap is.
2020. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!