Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti így elmennétek külföldre,...

Ti így elmennétek külföldre, ha igen, mennyi időre?

Figyelt kérdés

Elmennétek külföldre tanulni vagy szakmai gyakorlatra ha a szüleitekkel nem lenne minden rendben? Úgy értem, ha egészségügyi problémája lenne az egyiknek és a másikra sok minden feladat hárulna és nehezen kapna segítséget.

Egy két hetes vagy egy hónapos külföldön tartózkodást bevállalnátok vagy még annyit sem? 3 hónapot vállalnátok vagy az szóba se jöhetne?


Például 2 hetes nyári egyetem vagy szakmai gyakorlat külföldön.

Ti elmennétek attól még hogy jó ha otthon vagytok, néznétek az előnyeit meg jó is lenne kiszakadni a környezetből ahol majdnem minden nap depressziósok vagytok meg nyomasztanak problémák vagy inkább maradnátok otthon és lemondanátok minden előnyéről?


2020. ápr. 21. 12:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ilyen terveken de ha lenne lehetőség, mennék is meg nem is. Kicsit idegösszeomlást kezdek kapni itthon, jól esne máshol lenni egy ideig meg hasznos is lenne amúgy az egyetem szempontjából de közbe meg lehet zavarna is hogy nem itt vagyok hanem máshol.
2020. ápr. 21. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

TERMÉSZETESEN elmennék.

Egyrészt a szülök felnött emberek, a problémákjaikat oldják meg saját maguk, ne a gyerekre hárítsák, de föleg ne hátráltassák öt az az elöbbrejutásban.

HA máshol kapnál munkát, akkor nem csak ilyen rövid idöre kellene meglenniük nélküled, és hidd el, ha akarják, meg tudják oldani.

Igazán nem tudom elképzelni, mi az az élethelyzet, ahol egy ember nem képes ellátni a háztartást.


NEKED feltélten szükséged van lelkileg is regenerációra, meg arra is, hogy észrevedd, nem kell hagyni, hogy kihasználjanak, boldogulnak nélküled is, meg te is rájössz, hogy neked nem az a feladatod..

Ha tudsz, menj el egy fél évre, és a saját életeddel törödj.

2020. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!