Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudok jelentkezni...

Hogyan tudok jelentkezni külföldi egyetem mesterképzésére?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál szétnézni az adott egyetem honlapján?
2020. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerestem de a képzés idején és összegén mást nem találtam. Esetleg e-mailben kell elérni az egyetemet elsősorban?
2020. máj. 4. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Minden valamire valo kulfoldi egyetem honlapjan van "international admission vagy international applicants' resz. Nem olyan nehez megtalalni...
2020. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyasmi rész hogy how to apply vagy apply vagy applications. De ha ezt nem találod akkor kereső biztos hogy van oda meg ha be írod hogy apply akkor biztos meg lesz
2020. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Van vagy 200 ország, hetekig lehetne írni, melyik országba hogyan lehet egyetemre jelentkezni.

Esetleg ha ráböknél egy országra a térképen, lehet jobban tudnánk segíteni..

2020. máj. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az UCAS-ból kinyerhető adatok szerint évente több mint 500 magyar jelentkezik ottani egyetemekre. A regisztrációt követően az UCAS-ba kell a jelentkezőknek feltölteniük egy motivációs levelet és egy ajánlólevelet valamelyik középiskolai tanáruktól.
2020. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talan e-mailban....

Telefonon....

2020. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!