Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Gondolkoztok, hogy visszamondj...

Gondolkoztok, hogy visszamondjátok a szeptemberben kezdődő Erasmusokat? Egyáltalán lesz Erasmus?

Figyelt kérdés

Szeptemberben mennék 2 hónapra gyakorlatra Olaszországba. Attól nem tartok, hogy nem tudnék kimenni, de az előrejelzések szerint ősszel újra covid járvány lehet, kicsit tartok tőle, hogy félbeszakadna a két hónap, közben kellene hazajönni, hogy nehogy megint lezárják az országot.

Nálunk egyébként a jelentkezés lezárult, augusztusban lesz szerződéskötés, tehát addig tudok még variálni, csak azért eléggé bizonytalan vagyok, pedig ősszel is voltam Erasmuson szóval nem újdonság.

Ti hogy készültök az idei őszi Erasmusokra?



2020. máj. 18. 10:38
 1/1 anonim válasza:
100%
Sehogy nem készülök.Én visszamondtam.
2020. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!