Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik társaságot érdemes...

Melyik társaságot érdemes választani cserediák programmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az lenne a célom,hogy márciusban elmenjek Japánba 1 évre cserediákként (pénz persze megvan amit hallottam,elvileg 2 millió körül és nem,nem a szüleim által,hanem én dolgoztam meg érte.)Na de mind 1,lényeg a lényeg szeretnék akkor 1 évig Japánban tanulni csak nem tudom melyik cégnél lenne érdemes ezzel kapcsolatban jelentkezni,mert összvisz 1 céget láttam,a YFU-t,de biztos van több is és lehet,hogy van egy ami jobb is náluk,de lehet,hogy nem.Ti melyik céget ajánlanátok ezzel kapcsolatban?
2020. jún. 11. 14:31
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én más cégről nem tudok nyilatkozni, de a YFU szerintem nagyon megbízható és korrekt szervezet. Én velük voltam kint Japánban 2018/19-ben. :)


Amikor régebben nézelődtem, nálam még az AFS nevű szervezet jött szóba, de számomra az a szervezet túl nagynak és személytelennek tűnt. Szerintem a YFU sokkal inkább olyan, mint egy kis család, több idő és figyelem jut rád, az AFS-nél pedig féltem, hogy „elveszek a rendszerben”. 😅 :) .

(De ugye ez csak az én véleményem, nincs sok tapasztalatom az AFS-szel.)


A YFU programja amúgy nem 2, hanem 3 millió forint. Most kíváncsiságból megnéztem az AFS árait is, igazából azok is 3 millióba kerülnek. A YFU egy százassal kevesebb, de az ilyen árak mellett lehet, hogy ez már nem oszt, nem szoroz 😅😅


Ha van bármi kérdésed, írj nekem nyugodtan, szívesen válaszolok/mesélek. 😊

2020. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!