Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megy ki más is egyetemre...

Megy ki más is egyetemre Angliába a 2020/21-es tanévre?

Figyelt kérdés
Mint kiderült, jövőre már nem jár a diákhitel, így ez az "utolsó" EU-s évfolyam. Van aki még megy rajtam kívül? :)

2020. jún. 26. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hogy hogy nem jár? Én útoljára még úgy olvastam, hogy az EU-s országokat továbbra is „belföld” ként fogják kezelni. Tudnád linkelni a cikket?
2020. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. jún. 26. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Biztos, hogy az egyetemek nem fognak belenyugodni, hogy a diákjaik felét elveszítik. Nekik is érdekük hogy a legjobbakból válogathassanak. Ha mást nem, biztos intéztek valami eggyüttműkődést a Bank of England-al. Vagy lehet hogy nem központilag szabályozva, de a bankokban meg fog jelenni mint egy új szolgáltatás.
2020. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a nagyobb egyetemek kitalálnak valamilyen alternatív finanszírozási formát.

Nem mertem volna hinni, hogy lesznek olyan hülyék az odafentiek, hogy ezt meg merik lépni.. De hát tessék.

Én most leszek utolsó éves kint egyébként, de mennék mesterre is. Az 5 éves folyamatos kinti tartózkodásom már meglett tavaly, így gondolom én már home student-ként leszek kategorizálva, remélhetőleg. Bár még utána kell nézzek mi kell ahhoz home student legyen valaki, mert eddig nem találtam konkrét leírást.

Szerintem nagy megbánás lesz ebből az egészből.. Ennyit nem fog senki kifizetni saját zsebből egyszerre, előbb megy az ember bármely más EU-s országba.

2020. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok:

Igazából lehet hogy azért mérik meglépni, mert így ha valaki akar hitelt nincs más lehetősége, minthogy állampolgárságot kérjen. Elképesztőnek tartom, hogy ott lejebb fogják vinni a kritériumaikat. Így pedig, aki elvégzi az egyetemet nagyobb eséllyel marad ott Angliában (főleg ha csak annak adják meg, aki lemond a kettős állampolgárságról).

2020. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami alternatíva lesz biztosan, de szerintem az 100% hogy nem lesz olyan kedvező mint most
2020. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok akik a dátum előtt kezdték meg tanulmányaikat, ugyanúgy kapják a diákhitelt. A dátum utáni megoldáson pedig már dolgoznak. #5 jól látod a helyzetet, én maradok már kint, nem is bánom. :)
2020. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most szeptemberben kezdem Angliában.
2020. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!