Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha cserediáknak megyek külföld...

Ha cserediáknak megyek külföldre,vihetem magammal a macskám?

Figyelt kérdés

Nem,nem tudná más ellátni.

Tavaly egy hétre itthon hagytam (adtak neki enni,inni,almot természetesen),és nem evett,ivott,semmit nem csinált,az mondta,aki vigyázott rá,hogy az ágyamon feküdt egész nap és ki se ment se enni se semmi,lefogyott,beestek a szemei és rengetegett nyávogott keservesen.

Aztán amikor haza jöttem,másnapra minden teljesen oké lett,ismét evett-ivott,folyton dörgölőzött hozzám és dorombolt.

Szóval az a lényeg,hogy nagyon gazdához kötött,ha egy hét alatt ilyen volt akkor bele se merek gondolni,hogy mi lenne,ha kimennék fél évre valahova cserediáknak.Főleg,hogy öreg cica már,néha kicsit beteges is.

Ráadásul szerintem akinek van kutyája vagy macskája az megérti,hogy nem szeretném itthon hagyni olyan hosszú időre.Kérem szépen csak az válaszoljon,aki segítő szándékkal kommentel vagy tud segíteni,a ,,Dögöljön meg minden kisállat” meg ,,Büdös állat sz*rd le” típusú kommentelők légyszi menjenek máshova,ne ez alá a kérdés alá.


Tudja valaki,hogy hogyan vihetném magammal?Vagy hogy lehet-e?Ismertek olyat,aki cserediáknak ment és vitte magával a macskáját vagy kutyáját?

Előre is nagyon szépen köszönöm,ha valaki segít,csak komoly válaszokat kérek!Nagyon fontos lenne..:(



2020. júl. 24. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azzal a családdal kell megbeszélni ahol lakni fogsz.
2020. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor, ha van cseremacska is.
2020. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
és ha a másik család nem látná szívesen a macskát?
2020. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
facebook on jelöld be és írj neki
2020. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

A csaladdal kell megbeszelni

Melyik orszag?

2020. júl. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor írjátok le hogy a családdal kell megbeszélni? A kérdező még valószínűleg nem is jelentkezett, csak szeretne, és Erasmuson egyébként se családhoz kerül.
2020. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szállást kell találni. Általában oda írjak hogy lehet e állat vagy hogy megbeszélhető. Mondjuk azt is kéne tudni hogy hova, azt tudom hogy Londonba nem szívesen látnak amúgy se állatot és főleg nem diák szálláson. Tehát ha ez a cél akkor több esélyed van ha sikerül privát szállást találni, de biztos hogy drágább lesz.
2020. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hogy akkor érdemes jó előre már nézegetni
2020. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csalándál fogsz lakni, akkor már késő megkérdezni, amikorra megvan a család. Az ügynökségnél érdeklődj utána, és lehet akkor keresnek neked olyan családot/szállást, ahol nem lenne gond, ha magaddal vinnéd. De ezt a jelentkezésben mindenképp bele kell írni, és sajnos előfordulhat, hogy nehezebben találnak neked családot emiatt.


Ui. Magam is voltam cserediák és sajnos nem találkoztam senkivel, aki vitt magával állatot. :( de ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen, meg kell próbálni

2020. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!