Erasmus Franciaországba?

Figyelt kérdés

Franciaorszagba szeretnek Erasmussal kimenni. Abbol a hatranybol indulok, hogy meg nincs meg az angol nyelvvizsgam es sokaig nem is hasznaltam az angolt. Jelenleg tarsalgalsi szinten beszelek angolul azaz normalisan tudok beszelni akadalyok nelkul de mondjuk egy hivatalos ugyintezeshez felek nem eleg a nyelvtudasom hozza.

Nem tudom, hogy ez igy mennyire hat ki az egeszre mivel eppenseggel nyelvtanulas miatt szeretnek kimenni.



2020. okt. 19. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Jól értem, hogy egy francia egyetemen szeretnél egy félévet angolul tanulni?
2020. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudok franciaul, de nem olyan szinten mint angolul. S a kepzes maga angolul van es van nehany targy ami franciaul megy le (ha jol lattam ebbol csak 2 volt es nem is kotelezoek). B tervkent Belgiumot neztem ki es Hollandiat (ezekrol nincs eleg informaciom jelenleg).
2020. okt. 19. 17:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval Franciaorszagban a francia nyelvtudasomar gyarapotanam es egyben az angolt is. Viszont nem kell kotelezoen franciaul tudni de az angolt nem tudom mennyire “nyomatjak”.
2020. okt. 19. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem, amit írsz, akkor szükséged van az angolra is, hogy a képzés tárgyainak a javát, amik nincsenek franciául, el tudd végezni. Ehhez viszont azt kell mondjam, hogy az angol nyelvtudásod kevés. Ha egy ügyintézéstől félsz angolul, akkor a tárgyaknál hamar elvéreznél.


Nézz szét az egyetemed partneregyetemei között, hátha van olyan, ahol tudsz teljesen franciául tanulni.

2020. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!