Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol tudok pszichológiát...

Ibolyahajnal kérdése:

Hol tudok pszichológiát tanulni magyar nyelven a szomszédos országokban? pl. Erdély

Figyelt kérdés
Örülnék ha konkrét egyetem neveket kapnék de az is jó ha kapok egy linket hol tudom ezt megnézni :)

2021. jan. 4. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Babeş-Bolyai Tudományegyetem


Itt gyakorin ezt az egyetemet láttam sokszor, illetve egy volt egyetemi csoporttársam is Kolozsváron végzett pszichológiát.

Sajnos több információt nem tudok róla, mert magyar egyetemre készülök pszichora, így nem néztem részletesen utána, de hátha lesz itt olyan, aki igen.:) Illetve ha itt gyakorin rákeresel erre az egyetemre, többször volt róla szó, ott hátha tudnak segíteni.:)

2021. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!