Melyik egyetem jobb?

Figyelt kérdés

Romániai vagyok, és Magyarországi egyetemet szeretnék választani a továbbtanulásra, de nem tudom melyik lenne a legjobb. Bölcsészettudományi kart választanék, azon belül magyar (angollal kiegészítve) szakot.

Olvastam, hogy elég rangos a Szegedi, Miskolci, Pécsi és a Budapesti ELTE is, de nm tudom, hogy melyik lenne a legjobb az én szakom szerint. Vagy ezen kívül melyik egyetem lenne még előnyös?



2021. jan. 4. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pecsi vagy Szegedi ami nem csak nevet ad hanem tudast is az ELTE nevben ott van meg de végzett hallgatok mar nem a régiek.
2021. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az SZTE-t ajánlom. Színvonalas oktatás, tavaly a második legjobb magyar egyetem lett ha jól láttam, eduline.hu-n megtalálod. Sajnos a vírus miatt most nincs semmilyen élet, viszont Szegeden minden van, a bulik nagyon jók.Az emberek hát olyanok amilyenek, jóllehet, hogy jobb a helyzet még mint Pesten. Ha Romániából jössz én a Debreceni Egyetemre is ránéznék, mondjuk nem tudom pontosan honnan jönnél de Debrecen közelebb van a határhoz mindenképp és az is neves egyetemnek számít (szintén eduline).
2021. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül elsőnek a SZTE-t jelöltem be, aztán remélem jó lesz. Többnyire pozitívumokat hallottam róla.
2021. ápr. 1. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
azota alapitványosodot de hátha szinvonal nem változik
2021. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es ez nem lehet szempont, mivel már lassan mindegyik egyetem alapítványi.
2021. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!