Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Corvinus Egyetem jobb...

A Corvinus Egyetem jobb annyival a többi budapesti egyetemnél,hogy érdemes fizetni a képzésért?

Figyelt kérdés

A Corvinuson a vezetés és szervezés MSC csak fizetős formában indul, ha levelezős munkarendet választunk.

Államilag támogatott ebből a képzésből csak nappalis formában van.


Jelenleg is van munkahelyem, a BSC-t is levelezőn fejezem be nyáron.Találtam a diplomához illő állást, szerencsére.


A kérdésem,az,hogy érdemes a BCE-re menni a fizetős levelezőre?

Félévente 500 ezer.A végére lenne 2 millió forint, azért az nem kevés.

Ér-e ennyit egy Corvinus diploma?


2021. febr. 2. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Államilag támogatott ebből a képzésből csak nappalis formában van."


Megnyugtatlak, hogy az sem állami, hanem Corvinus ösztöndíj. A Corvinuson meg az új modell óta drágábbak a tandíjak, de azt mondják a szakok legalább jobban igazodnak a piachoz, mert átalakították kicsit a tantervüket meg indultak újak.

2021. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem, azon a szakon ami téged érdekel legalábbis semmiképp. Talán csak a pénzügyi matematika amiben még egyedülálló tud lenni a Corvinus, de már az is van tudtommal az ELTE-n helyette viszonylag jó minőségben.
2021. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha Budapestet nézzük akkor az ELTE és a BME is van olyan jó. Főleg, hogy van munkád is. Azért a vez-szervet érdemes lenne meggondolni és egy speciálisabb képzést választani , mert a vez-szerv eléggé tömegképzés lett.
2021. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3#

A BME nem indítja.

Budapesten ezt a BGE, Metropolitan, ELTE, Szent istván indítja.

A BGE, ami szimpatikus még, de az ELTE is.



Igen, tudom, ez egy népszerű szak, de ez tetszik.Illetve, nekem alapképzelésen az erősségeim ezek a menedzsment tárgyak voltak.A szakdolgozatom is ilyen témájú.

Mikroökonómia, makropkonómia, pénzügy, számvitel, nekem ezek a tárgyak nem mentek.Megcsináltam őket, megtanultam, de nem mentek, nem is igazán érdekeltek.

Ezért, több MSC is kiesik.


Te melyiket javasolnád?

2021. febr. 2. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld meg az ELTE vezszervet, ahol van levelező állami és van több szakirány:

Vállalati szervezés és vezetés

Folyamatmenedzsment

Vezetés- és szervezetpszichológia

Humánmenedzsment


[link]


[link]

2021. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!