Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek sikerülhet e az...

Szerintetek sikerülhet e az álmom?

Figyelt kérdés
Noss,vannak 5-6 éves gyerekek, akiktől ha megkérdezed, hogy mik szeretnének lenni,azt mondják, hogy űrhajós(vagy astronauta). Igen, én is ezt mondtam. Csak hogy 13 vagyok és ez nálam még mindig megmaradt..Tudom jól, hogy ehhez kellene majd amerikai állampolgárság,ami 7 év alatt van meg.. De az úgy okés lenne e,ha kiköltöznénk Amerikába,és ott tanulnák tovább? Sikerülhet e egyáltalán? Mennyi esély van rá? (egyébként,az iskolában 5-ös minden,és nincsenek bajok,és angolt nagyon jól tudom.)

2021. márc. 25. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha majd gimiben is mindenből ötös leszel, akkor majd azt mondom talán. De az általános iskolai ötösökkel annyit érsz, mint szarban a C-vitamin
2021. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem ilyen egyszerű ez.
2021. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen helyesírással vagy ötös?
2021. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy inkább szerezz marha sok pénzt, és aztán űrturistaként menj ki. Nem vicc, tényleg egyszerűbb.
2021. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom mennyire néztél utána annak a nagy álmodnak, nem csak amerikai űrhajósok vannak, ezt még én is tudom...

kitűnő tanulmányi eredmények, utána vagy kutatási vonalon vagy a legjobbak legjobbja, vagy valahonnan a katonai repülésből felküzdöd magad.

2021. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem lehetetlen, de azért nagyon keményen kell dolgozni, utána kell nézni a dolgoknak, jól meg kell tervezni stb. De semmi sem lehetetlen.
2021. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak amerikaiak vannak az űrben. Ha jól emlékszem, akkor talán most is keres európai űrhajósokat az ESA. Megfelelő fizikai és egészségügyi állapot kell, illetve megfelelő végzettségek. Természettudományos, mérnöki, orvosi területeken kell egy MSc minimum, lehetőleg több kombinációja, de a PhD se hátrány. Az is biztos előny, ha beszéled a jelenleg űrben lévő országok nyelveit az angol mellett; orosz, kínai, francia (a francia az ESA 2. nyelve az angol mellett lényegében).

Ha mindez megvan, persze akkor se biztos, hogy valaha túljutsz egy selejtezőn, de kezdésnek nem rossz.

2021. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Off: (Amerikai állampolgársághoz nem 7 év kell.)

Szerintem ne hagyd magad, küzdj az álmaidért, úgyis ki fog alakulni, hogy mi is a te utad! :)

2021. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7es valaszat ket dologgal egeszitenem ki:bar irta a fizikai allokepesseget de en meg inkabb kihangsulyoznam. Az urhajos kikepzes kegyetlen fizikai eroproba az meg alap, hogy nem lehet semmilyen egeszsegugyi problemad. Tenyleg semmilyen. Illetve ami meg nagyon fontos: a mentalis es psziches egeszseg, terhelhetoseg. Amugy valoban most keresnekeuropai urhajos jelolteket, nezz utana a felhivasnak. Egyaltalan nem kell amerikainak lenni hozza. Szoval sportolj kemenyen, tanulj sokat-sok sikert!
2021. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok! ❤️További szép estét mindenkinek. 😊
2021. márc. 28. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!