Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jogász szakosként utolsó év...

Jogász szakosként utolsó év őszi félévében erasmus?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki így ment ki erasmusra? Megérte ez a döntés? Nem lett csúszás belőle? Érdemes ekkor kimenni erasmusra?

2021. ápr. 11. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Pázmányon sajnos nem engedték, ott szabályzat szerint nem lehet utolsó évben menni. Pedig szerintem pont akkor van már az embernek valami fogalma a jogról, amire lehetne még tudást építeni. Csúszás simán lehet belőle, pláne ha sok tárgyad maradt. De az végülis rajtad múlik, hogy ilyen helyzetben is tudod csinálni otthon a vizsgákat, nem?
2021. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg nem engedték? Azóta nem változott valami? Hát ez így elég nagy baj, mert én is odajárok, és akkor szerettem volna kimenni.
2021. ápr. 14. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom most hogy van, ez 2012-ben volt. Amúgy vicces volt, mert eleve jól el voltam késve, szeptemberben vagy októberben szántam csak rá magam egy ilyen kalandra, de valószínűleg annyira kevesen jelentkeztek, hogy még így is engedtek volna. Csak aztán kiderült hogy uccsó éves vagyok, és mondták hogy sorry. De kérdezd meg tőlük, hátha változtattak már.
2021. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!