Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehet az oxfordi...

Marcell Földi kérdése:

Hogyan lehet az oxfordi egyetemre pályázni és mik a feltételei annak, hogy belehessen kerülni az egyetemre?

Figyelt kérdés

#Oxford #University of Oxford #Oxfordi egyetem felvételi #Feltételek az oxfordi egyetem bekerülésére
2021. máj. 7. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Neked, sehogy.

Még egy magyar középsuliban sem állnád meg a helyed.

2021. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az első feltétel, hogy tudj annyira angolul, hogy megkereshesd a honlapjukat és ott el tudd olvasni a felvételi követelményeket :)
2021. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
UCAS
2021. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Egy olyan egyetemre készülsz ami megköveteli tőled, hogy naponta órákon át csak kutass az interneten/könyvtárban adott témákról egy idegen nyelven.. De te arra sem vagy képes, hogy beírj Google-be 4 szót, kattints kettőt és elolvasd a követelményeket. Konkrétan ki van írva magyarul az oxfordi egyetem weboldalára, hogy "ÉRETTSÉGI" és hogy pontosan milyen jegyek, emeltek, nyelvvizsga kell a magyar diákoknak bejutni.

Tudom a követelményeket, de biztos nem írom le azért sem, tessék megkeresni :D

Fogd fel bemelegítésnek..

2021. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem! Ha egyszer Gyakori kérdések, akkor miért kell kritizálni? Miért nem lehet egy linket megadni? Szégyen, hogy mivé süllyed a társadalom, hogy a másiknak sem lehet válaszolni, segíteni! Kiváncsi leszek, hogy erre is kapok-e választ!?
2021. máj. 12. 07:07
 6/7 qkker1 ***** válasza:
90%

Kaptál választ, az, hogy nem tudod értelmezni, az a te bajod!


Azért leírom mégegyszer a legpontosabbat:


megkeresed az egyetem honlapját, elolvasod a feltételeket, és jelentkezel.

2021. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Sok pénz
2021. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!