Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Németországban szeretnék...

Németországban szeretnék egyetemre menni. Faktválasztásban segítség?

Figyelt kérdés
10.es vagyok, Építészmérnök szeretnék lenni, és Németországban szeretnék ehhez továbbtanulni. Milyen faktokat érdemes választani, és milyen pátosítással? (2db)

2021. máj. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Matek + fizika.
2021. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A felvételihez úgy tudom (nem biztos) 1 db matekos vagy 1 db természettudományos érettségi kell. Tehát nem elég csak a matek, és mellé mondjuk egy humánabb tantágy? Angol felsőfokom van, nemetből pedig középfok, így a nyelv szetintem nem szükséges. Vagy rosszul tudom és a matek+fizika elengedhetetlen?
2021. máj. 10. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan melyik egyetemre mennél, de igen kell legyen természettudományos tárgyi érettségid és elvárják a német C1 szintet.
2021. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Technische Universität München a fő cél.
2021. máj. 10. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Laikus vagyok, de szerintem a fizika tudásra alapból szükséged lesz, ha építészmérnöknek akarsz tanulni. A követelményektől függetlenül nem árt, ha már most emelt szinten tanulod.
2021. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!