Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Németországban vagy Svédország...

Németországban vagy Svédországban érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Most fogok végezni gazdálkodás és menedzsment szakon , szeretnék Msc- t csinálni , viszont ezt nem Magyarországon . A kettő említett ország egyikében szeretném, majd letelepedni valamelyikben . Német b2 - es és angol c1- es nyelvvizsgám van. Diplomásként lehetséges az elhelyezkedés , persze a szakmában ? Szerintetek érdemes “kivándorolni”? Érdemes külföldön csinálni a mestert?

2021. máj. 15. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jó pár ismerősöm pont fordítva csinálta, odakinn az alapszakot, idehaza a mestert. Nekik mind bejött ez, fordítva nem tudom milyen.
2021. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, én Németországot ajánlom a kettő közül.
2021. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha adott a lehetőség ne is gondolkodj rajta. Részben azért is, mert némely nyugati országban csak 1 éves a mesterképzés, de konkrétan a két országról nem tudok nyilatkozni, nem ezekben tanultam.
2021. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!