Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi tanulmányokhoz szponzor?

Külföldi tanulmányokhoz szponzor?

Figyelt kérdés

Milyen cégeknek, szervezeteknek tudnék írni, akik támogathatnák külföldi tanulmányaimat?

Hova érdemes beadni esszéket, milyen helyeket keressek fel, ha művészeti szakra vettek fel az USA-ba, és kítűnő tanulmányi eredményeim vannak?



2021. jún. 1. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Általában jó eredményekkel szoktak felkeresni a szponzorok (legalábbis sportnál országos-európai-világversenyek után keresnek, ha szimpatikus vagy)

De ettől függetlenül le kell tenned nyelvvizsgát, meg kell írnod a kinti érettségit (SAT) és fel kell hogy vegyenek, ugyanúgy mintha kint élnél.

Saját döntésed, hogy te épp olyan helyre mész, ahol 10ezer dollár a tanév vagy 40, odaadod be a jelentkezésed, ahova gondolod. A szponzornál viszont számíts arra, hogy ők nem fogják a legdrágábbat támogatni (legalábbis sportolóknál nem teszik)

2021. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ja és az lemaradt, hogy a jelentkezés és satos csúszás miatt, érdemes 11.ben elkezdeni a dolgokat, hogy 12.után ne kelljen évet kihagynod
2021. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már felvettek.....

Most keresném a támogatókat...

2021. jún. 2. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Felvettek anélkül, hogy meggyőzüdtek volna arról, hogy tudod-e fedezni a költségeket? Az elég furcsa.
2021. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
erre van az, ha nincs pénzed, lehet tolni:) de jövőre ugyanúgy találnom kell segítő kezeket
2021. jún. 3. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem tudtam hogy lehet így rollorinelni a sulit, én sportolóként mentem ki, emiatt írtam azt amit.

Esetleg akkor kinézett szponzornak írni? Vagy beszélni valakivel aki oda jár ahova te? (Első voltam)

2021. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
próbáltam felkeresni cégeket, nem kaptam sok választ
2021. jún. 3. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyetem részéről nem tud valaki tanácsot adni, hogy hogy érdemes szponzort találni? Esetleg felsőbbévesek, ha ismersz valakit.
2021. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel az a baj, ha nem tudod fizetni majd az egyetemet megszunik majd a vizumod is..

Amerika nem az olcsosagrol hires.. Lakhatas 400$-1000$

Kaja stb.. Tandij is eleg draga.. Dolgozni nem dolgozhatsz tanulokent.


De a legjobbakat kivanom.

2021. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!