Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik opció lenne a jó?

Melyik opció lenne a jó?

Figyelt kérdés

Most fogok felvételizni, angolbol b2- es (+gyengebb spanyol )szinten vagyok, gazdasági vagy jogi pályán gondolkodok. Mivel még ez az angol szint gyenge szerintem egy külföldi tanuláshoz , a koncepció a következő lenne

Elvégzek az eltén egy gazd ment vagy nemzetközi gazdálkodást és a mestert németországban csinálnám , addigra nyilvan fejlődik a nyelvtudásom is

A másik : idén elkezdem a jogi egyetemet és Mo-n kezdek tervezni.

Mit gondoltok erről? Szeretek utazni és az új dolgokat , az első egy nagy kihivas lenne szamomra+kaland , így nehéz eldöntenem melyik szakkal tudnék változatosabb életet élni.



2021. jún. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el a gazdment, tanulj jól, menj ki Erasmussal külföldre egy félévre és meglátod, egyáltalán olyan-e, mint amilyennek képzeled.

Egyébként miért pont Németországban tanulnál angolul?

2021. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az emberek barátságosak , szeretem a német hagyományokat és filmeket , de nem zárkozok el más országtól
2021. jún. 9. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
csinálhatsz kinn is egy mastert, de akkor most kezdj el spórolni, mert az angol nyelvű képzések az egész németnyelvű területen kicseszett drágák...
2021. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utazás vonz, ne kösd le magad itthon, a a jogász nagyon helyhez kötött szakma, ráadásul nagyon időigényes is. Gazdmennel biztos változatosabb életed lenne, több külföldi lehetőséggel.
2021. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!